Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Przed złożeniem rezerwacji na szkolenie należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży.

koperracingteam@gmail.com

+48 787 950 494

Nasz zespół

Zespół motocyklowy Koper Racing Team bierze udział w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Czterech zawodników,, którzy nie tylko jeżdżą w zawodach, ale również pomagają w szkoleniu innych na torach.

KIM JESTEŚMY?

 

Jesteśmy polskim zespołem motocyklowym, biorącym udział w cyklu WMMP (Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski) oraz pucharze Włoch. Nasza historia rozpoczęła się 2019 roku. Wcześniej każde z nas jeździło osobno, cały czas szlifując swoje umiejętności, by móc osiągać coraz lepsze rezultaty. Okazało się jednak, że kluczem do sukcesu jest zbudowanie solidnego zespołu, który może wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie motywować do pracy. Wspólny język oraz świetna atmosfera panująca w padoku połączyły nas i pozwoliły jeszcze skuteczniej przygotowywać się do następnych sezonów wyścigowych. Różni nas wszystko – płeć, wiek, charaktery. Łączy nas jednak to, że wszyscy kochamy jazdę na motocyklu i posiadamy w sobie całe pokłady determinacji, by nieustannie się rozwijać. Po zakończeniu sezonu 2019 doszliśmy do wniosku, że wspólna nazwa jeszcze bardziej umocni wszystko to, co budowaliśmy przez ostatnie miesiące. Tak powstał Koper Racing Team.

Sebastian Koper to młody zawodnik biorący udział w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Jeździ na motocyklu Kawasaki Ninja 300
Adriana Bernady to zawodniczka Koper Racing Team. Bierze udział w wielu zawodach motocyklowych na torach w całej Polsce. Jeździ na motocyklu Yamaha 300
Szymon Strankowski to zawodnik biorący udział w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Jeździ na motocyklu Yamaha R6
Marian Wiśniewski to zawodnik biorący udział w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Jeździ na motocyklu Suzuki GSX-R
Tomasz Kubiak to trener Koper Racing Team.
Założyciel zespołu Koper Racing Team

Sebastian Koper

Data urodzenia: 24.10.2000

 

Numer startowy: #20

 

Klasa: Sport 300

 

Motocykl: Yamaha R3

 

Opis: Karierę wyścigową zaczął w 2019 roku w klasie sport 300, z powodu dwóch kontuzji sezon ukończył na miejscu 15. W Sezonie 2021 będzie startował w Mistrzostwach Polski w klasie 300 i pucharze Włoch.

Adriana Bernady

Data urodzenia: 30.09.1990

 

Numer startowy: #71

 

Klasa: Sport 300

 

Motocykl: Yamaha R3

 

Opis: Do szczęścia zazwyczaj wystarcza jej kawałek asfaltu i motocykl. Karierę wyścigową zaczęła w 2020 roku w Pucharze Polski w klasie sport 300. Podobno dużo charakteru w niedużym opakowaniu.

Szymon Strankowski

Data urodzenia: 31.03.1993

 

Numer startowy: #27

 

Klasa: Superstock 600

 

Motocykl: Yamaha R6

 

Opis: Wielokrotny Mistrz Polski w klasie 600, brał udział w zawodach brytyjskich stk 600, w niemieckim R6 cup i w Mistrzostwach Europy stk 600. W sezonie 2021 będzie startował w Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Włoch.

Marian Wiśniewski

Data urodzenia: 27.12.1967

 

Numer startowy: #67

 

Klasa: Sport 1000

 

Motocykl: Suzuki GSX-R

 

Opis: Mistrz okręgu poznańskiego w klasie youngtimer aktualnie bierze udział w pucharze Polski w klasie 1000. W sezonie 2021 będzie startował w pucharze Polski w klasie 1000 i pucharze Włoch.

Tomasz Kubiak

Data urodzenia: 23.02.1975

Opis: Trener, Technik wyścigowy brał udział między innymi w prestiżowych Mistrzostwach

-WSBK

-IDM Deutschland

-Motocyklowe Mistrzostwa Włoch

-Alpie Adria

-Motocyklowe Mistrzostwa Polski

-FIM Endurance World Championship

Paweł Koper

Opis: Założyciel Koper Racing Team, pasjonat sportów motorowych.

Założyciel zespołu Koper Racing Team

Iwona Oleszczyk

Opis: Manager zespołu Koper Racing Team

Założyciel zespołu Koper Racing Team

Damian Kubiak

Data urodzenia: 26.08.2008

 

Numer startowy: #14

 

Klasa: pitbike cross

 

Motocykl: MRF 140 BIG

 

Opis: Najmłodszy zawodnik w naszym teamie, jednak już dziś posiadający nieprzeciętnie umiejętności. Startuje w Mistrzostwach Polski w pitbike cross.

Logo Koper Racing Team