Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Przed złożeniem rezerwacji na szkolenie należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży.

koperracingteam@gmail.com

+48 787 950 494

Miejsce w boksie wraz z zespołem wyścigowym
Opieka techniczna

4

5

Przekąski i napoje

3

4

5

Darmowe porady od naszych Zawodników, Instruktorów, Mechaników

2

Całodniowe szkolenie motocyklowe pod okiem instruktora. Opiekun eventu (Tomasz Kubiak - technik wyścigowy, prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne, Uczestnik wyścigów motocyklowych oraz Endurance )

1

DLACZEGO WARTO?

CENNIK

Track Day na Torze Krzywa. Możliwość jazdy na motocyklu na torze.

WYBIERAM

Tor wyścigowy Poznań
8 h

Track Day

 

Jeśli nie jesteś członkiem teamu, a bardzo lubisz jazdę na motocyklu i chcesz spędzić trochę czasu na torze, dobrym wyborem dla Ciebie będzie Track Day. Organizujemy je na Torze wyścigowym. Podczas tego wydarzenia będziesz miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na motocyklu. Jednocześnie spędzisz przyjemnie czas wśród wspaniałych ludzi, których łączy wspólna pasja do motocykli. Wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem naszych trenerów. W ramach Track Day oferujemy także kurs, podczas którego zdobędziesz nowe, cenne umiejętności. Track Day jest dla Ciebie niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy też posiadasz duże doświadczenie i „wymiatasz” na torze. Uczestników dzielimy na trzy grupy  - A,B,C - w zależności od posiadanych umiejętności, dlatego na pewno poczujesz się tutaj dobrze.

Artur

"Curabitur scelerisque orci ac viverra aliquam. Suspendisse consequat risus ut auctor ultrices. Etiam at fringilla. "

Klaudia

 

"Suspendisse vel dui non nulla dignissim congue. Maecenas vel consequat mauris. Duis et urna est."

Monika


"Fusce eu molestie ligula. Integer metus odio, dictum ut tincidunt eget, tempor at sem. "

OPINIE KLIENTÓW

699 PLN

1399 PLN

800 PLN

400 PLN

Dwudniowe 

Jednodniowe 

Cena

Cena na 7 dni przed oraz w dniu szkolenia

Najtańszy Track Day w Polsce. Lubisz motocykle, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Możesz wziąć udział w Track Day na Torze Krzywa. Zapewniamy wyżywienie, wspaniałą atmosferę.
Najtańszy Track Day w Polsce. Lubisz motocykle, to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Możesz wziąć udział w Track Day na Torze Krzywa. Zapewniamy wyżywienie, instruktora i wspaniałą atmosferę.
Logo Koper Racing Team