Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Przed złożeniem rezerwacji na szkolenie należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży.

koperracingteam@gmail.com

+48 787 950 494

Najniższą cenę w Polsce za Track Day czy całodniowe szkolenie motocyklowe

4

Najdłuższy czas spędzony na Torze

3

Darmowe porady od naszych Zawodników, Instruktorów, Mechaników

2

Całodniowe szkolenie motocyklowe pod okiem instruktora

1

DLACZEGO WARTO?

Co zapewniamy?

CENNIK

Tor Krzywa (Osła)
10 h

Track Day

 

Jeśli nie jesteś członkiem naszego teamu, a chcesz spędzić trochę czasu na torze, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Track Day. Podczas tego wydarzenia nie będziesz musiał należeć do klubu, by pojeździć po krzywej. Będziesz miał możliwość pokazania swoich umiejętności na motocyklu. Jednocześnie spędzisz przyjemnie czas wśród wspaniałych ludzi, których łączy wspólna pasja. Wszystko odbywać się będzie pod czujnym okiem naszych trenerów. Odbędzie się kurs, podczas którego nauczymy was nowych lub utrwalimy już znane wam umiejętności. Uczestników dzielimy na trzy grupy  - A,B,C - w oparciu na umiejętnościach uczestników.

Artur

"Curabitur scelerisque orci ac viverra aliquam. Suspendisse consequat risus ut auctor ultrices. Etiam at fringilla. "

Klaudia

 

"Suspendisse vel dui non nulla dignissim congue. Maecenas vel consequat mauris. Duis et urna est."

Monika


"Fusce eu molestie ligula. Integer metus odio, dictum ut tincidunt eget, tempor at sem. "

OPINIE KLIENTÓW

Dwudniowe 

Jednodniowe 

Cena do 7 dni przed

Cena na 7 dni przed oraz w dniu szkolenia

Koper Racing Team zawsze dba o ludzi podczas Track Day. Wiemy, że w upalne dni nasze organizmy potrzebują dobrego nawodnienia, dlatego też oferujemy napoje zimne i gorące. W czasie przerw udostępniamy wam dostęp do toalet i klimatyzowanych pomieszczeń. Jedzenie jest równie ważne jak nawadnianie organizmu, więc nasz zespół oferuje ,, Lunch Time’’. Będziesz mógł również skorzystać z darmowych porad od naszych Zawodników, Instruktorów i Mechaników.

Logo Koper Racing Team